Home

UWAGA RODZICE dowożący dzieci do szkoły samochodem

Informujemy, że zatrzymywanie się na wjeździe i w bramie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J.Korczaka oraz wzdłuż Al. Grzecznarowskiego jest zabronione.

Ostrzegamy o wzmożonej kontroli Policji i Straży Miejskiej.

Dyrekcja Szkoły

Radom, dn. 9.10.2014r

 

Instrukcja logowania się do e-Dziennika

Dzięki uprzejmości Dyrekcji i nauczycieli z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu udostępniamy instrukcję logowania oraz odzyskania hasła i loginu do Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą w Radomiu. Instrukcja przeznaczona jest dla nauczycieli uczniów oraz rodziców. Instrukcję można pobrać klikając w poniższy link.

Instrukcja

 

UWAGA ABSOLWENCI !!!

Absolwenci z lat:

  • 2011/2012
  • 2012/2013
  • 2013/2014

proszeni są o uaktualnienie informacji związanych z kontynuacją nauki na wyższych uczelniach ( artystycznych i innych kierunkach).

Prosimy o sprawdzenie informacji w zakładce absolwenci, ich weryfikację i przekazanie zmian  na adresy mailowe:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informacje te są potrzebne do ewaluacji wewnętrznej.

Dziękujemy

H. Bobryk i C. Jędrzejewski

 

Regulamin VII ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ekslibris"

Zapraszamy do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ekslibris". Tegoroczny temat to: „Antyczny pierwiastek – (chimery, meduzy, fauny, trytony) w twórczości Jacka Malczewskiego”.

W poniższym linku:

REGULAMIN "EKSLIBRIS"

 

Staże i praktyki zagraniczne

Realizacja projektu "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo"
współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program „Uczenie się przez całe życie” Erasmus+ – Europejskie Staże Zagraniczne
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
"Nowe technologie w ceramice i sztukaterii".

 

W ramach projektu młodzież ZSP doskonaliła warsztat pracy w zakresie sztukaterii i ceramiki, poznawała procesy technologiczne z uwzględnieniem doboru właściwych narzędzi oraz zasady bhp zgodne z normami i standardami unijnymi. Miała możliwość zapoznania się z formami edukacyjnymi i systemem szkolnictwa w Niemczech. Zwiedziła zabytki Magdeburga, Drezna, Poczdamu i Berlina. Ważnym elementem stażu było poznanie kultury zawodowej i norm zachowań współpracowników i opiekunów strony niemieckiej co pozwoliło uczniom rozwinąć się zarówno w aspekcie zawodowym jak i sprawności językowej. Staż zakończył się rozdaniem certyfikatów potwierdzających nabycie nowych umiejętności.